Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані дитина бачить групу предметів. Група може складатися з одного, двох або трьох обʼєктів. Учень відповідає на питання, скільки цих предметів зображено на картинці. При цьому він обирає цифровий варіант відповіді. Це завдання здається простим, але воно дуже корисне, бо з його допомогою дитина вчиться асоціювати цифри і кількість, а також починає усвідомлювати універсальність цифр, тобто те, що з їхньою допомогою можна перелічити будь-які предмети. Коли дитина дає відповідь на питання стосовно кількості зображених предметів, картинка міняється, і зʼявляється нова ілюстрація з іншою кількістю обʼєктів для лічби. Якщо правильно відповіла на питання, це стається відразу, але якщо помилилась, то спершу на екрані зʼявиться правильний варіант відповіді. Таким чином учень має можливість вчитись на власних помилках, але разом з тим він не вважає помилку поразкою, бо виконання вправи продовжується.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.1
Рахуємо фігурки до 3
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися