Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Першим важливим етапом в арифметиці є засвоєння дитиною лічби до десяти. Це перший основний крок, який дозволить малюку повністю засвоїти принцип, за яким рахуються предмети. Батьки можуть доволі легко самостійно навчити своїх дітей лічити до десяти, а допоможуть їм у цьому вправи з нашого сайту. Онлайн школа Learning.ua містить спеціально підібрані вправи, які несуть в собі максимальну ефективність засвоєння матеріалу під час їх виконання.

Вивчення методики рахунку до десяти за допомогою лічби крапок

Одним з простих завдань є необхідність порахувати на екрані крапки та натиснути на правильну відповідь. Якщо малеча дуже гарно засвоїла рахунок до п’яти, то вона досить швидко зрозуміє, як порахувати до десяти. Лише за декілька занять вона зможе повністю оволодіти методом рахунку до десяти та зможе надалі лічити не тільки крапки, але й інші предмети, які будуть оточувати її у повсякденному житті. Виконуючи вправу на сайті, можна весело та з користю провести час зі своєю дитиною.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.1
Рахуємо кружечки до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися