Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані представлений ряд предметів. Вони мають просту геометричну форму круга, однокольорові та не мають яскравого фону – всі ці деталі спрощують концентрацію дитини на головному – на збільшеному числі предметів, які потрібно перерахувати, а саме: від одного і до пʼяти. Дитина лічить кількість кругів на екрані і вибирає правильну відповідь з ряду цифр, які є варіантами під малюнком з кругами. Коли дитина робить свій вибір, то зʼявляється нова картинка з іншою кількістю кругів в межах від одного до пʼяти. Цифровий ряд допомагає орієнтуватися і водночас служить для того, аби дитина ліпше вивчили цифрові знаки. Якщо учень відразу  дає вірну відповідь, то переходить на наступний етап вправи миттєво. Якщо допускає помилку, то на екрані зʼявляється вірна відповідь. Ця вправа поступово продовжує вводити дитину у комплекс арифметичних знань і є важливим кроком для розвитку її математичних здібностей.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.1
Рахуємо кружечки до 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися