Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина бачить перед собою малюнок, на якому зображена рука і пʼять пальців. За звичкою, як це показують люди, так і рука на малюнку показує кількість пальцями. Учень у ході виконання цього завдання має натиснути на ту цифру, яка співпадає з кількістю, яка передається малюнком. Коли дитина робить вибір і натискає на потрібну цифру, то малюнок змінюється, і рука показує інше число. Таким чином на кожному етапі потрібно робити новий вибір, тож дитині буде цікаво. Разом з тим ця вправа тренує не тільки навички лічби та розуміння символічної передачі кількості за допомогою пальців руки. Також ця вправа допомагає дитині повторити знання цифр, адже саме в цьому вигляді подаються варіанти відповіді на кожному етапі. Якщо навіть дитина допустить помилку, то вправа продовжується, але спочатку вірна відповідь зʼявиться на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.10
Рахуємо на пальцях до 3
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися