Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На кожному етапі цієї вправи перед учнем на екрані зʼявляється група обʼєктів. Задача учня – перерахувати їх, натискаючи на кожен. Коли дитина натискає на предмет, на зображенні зʼявляється цифра, яка означає порядковий номер обʼєкту при лічбі. Коли дитина обрахувала всі предмети на екрані та відповіла на питання стосовно їхньої загальної кількості, то починається наступний етап: зʼявляються інші предмети у іншій кількості, які теж треба перерахувати. Хоча механіка завдання повторюється на кожному етапі, малюнки завжди різні, тож дитині цікаво, її концентрація не зменшується. А оскільки кожного разу змінюється й число обʼєктів, дитина на кожному етапі має починати рахунок з початку. Це закріплює асоціативний звʼязок чисел и цифр у сприйнятті дитини та допомагає їй ще ліпше опанувати навички лічби.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.6
Рахуємо об'єкти до 3
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися