Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Чим складніший за своєю будовою предмет для аналізу та спостережень, тим складніше дитині сконцентруватися на якійсь певній його ознаці. Це правило цілком справедливе для такої характеристики як кількість обʼєктів. Але поступове ускладнення є неодмінною умовою закріплення знань. Дитина бачить на екрані групу обʼєктів, які представлені у вигляді намальованих тварин або виражені іншими ілюстрованими предметами. Учень має перерахувати всі зображені предмети та натиснути на ту цифру під полем вибору, яка відповідає кількості обʼєктів. Перераховувати складні образи, які характерно ілюстровані, дитині набагато цікавіше, але разом з тим їй доводить докладати трохи більше зусиль, щоб зберегти концентрацію. Це стимулює її та допомагає надійно закріпити знання про лічбу від одного до пʼяти (саме стільки може бути зображених предметів на картинці). Коли дитина дає відповідь, то незалежно від правильності вибору, вона переходить на наступний рівень завдання, де треба перелічити вже інші предмети. У випадку вірного варіанту, це відбувається відразу, а у випадку  помилки – після того, як на екрані зʼявиться вірний варіант.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.3
Рахуємо об'єкти до 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися