Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Батьки можуть з користю проводити час зі своїми дітьми на нашому сайті. Якщо вони ставлять перед собою завдання навчити дитину рахувати до десяти, то це легко можна зробити за допомогою спеціальних вправ. Серед декількох варіантів можна вибрати завдання, де потрібно буде рахувати різні форми та натискати на правильний варіант відповіді. Вища школа знань Learning.ua пропонує оптимальні умови, які допоможуть батькам якомога швидше навчити своїх дітей рахувати до десяти.

Вивчення методики рахунку до десяти за допомогою лічби різних форм

Рахунок до десяти можна вважати базовим для вивчення подальшої лічби. Тому перед тим, як переходити до вивчення наступного етапу, необхідно чітко впевнитися в тому, що дитина добре засвоїла лічбу до десяти. Для цього можна не просто виконувати цю вправу, а робити це з мінімальним часом. Швидкість можна вважати показником якості навчання. Чим швидше малеча буде виконувати завдання, тим краще вона засвоїла принцип лічби до десяти.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.2
Рахуємо різні форми до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися