Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані видно різні за формою фігури у кількості від одного до двадцяти. Щоб дитина не розгубилась ці фігури групуються по кілька рядів, тож учню легше сконцентруватись під час лічби. Дитина перераховує всі зображені на екрані фігури, після чого обирає ту цифру під малюнком, яка відповідає кількості фігур. Якщо відповідь правильна, то зʼявляється нове зображення з іншою кількістю обʼєктів для лічби. Самі фігури теж постійно змінюються, що зберігає інтерес до вправи у дитини. Якщо допущена помилка, то під малюнком зʼявиться вірний варіант, після чого вправа буде продовжена. Це завдання тренує вміння дитини рахувати до двадцяти, а також допомагає ліпше запамʼятати цифри у цій амплітуді. Дитина вивчає, як унікальні і не схожі між собою цифри першого десятка групуються у двоскладові цифри від десяти.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.2
Рахуємо різні форми до 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися