Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконуючи цю вправу, учень має підрахувати кількість предметів на екрані, але ці предмети мають різну форму, що водночас робить вправу більш цікавою, і разом з тим ускладнює її. Таке помірне ускладнення є необхідною умовою для розвитку і водночас способом зробити вправу цікавою грою. Дитина перераховує кількість фігур і натискає на цифру під екраном, яка відповідає цьому числу. Якщо учень робить вірний вибір, то зʼявляється нова картинка з іншим набором фігур інакшої кількості. Якщо ж помиляється – наступний етап теж починається, але не відразу, бо спершу вірний варіант зʼявиться під помилковим, щоб дитина могла вчитися на досвіді своїх помилок. Кількість фігур коливається від одного до пʼяти. Ця вправа допомагає повторити та закріпити знання про лічбу та порядок чисел до пʼяти, а також допомагає ліпше запамʼятати цифри, які є графічним втіленням чисел на письмі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.2
Рахуємо різні форми до 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися