Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані дитина бачить таблицю в два поля шириною та чотири – довжиною, тобто на 12 клітинок. У ході виконання цієї вправи учень має порахувати ті клітинки, які є зафарбованими. Коли дитина це зробила, вона має відповісти, скільки зафарбованих клітинок у таблиці, натиснувши на вірний варіант. Після того, як учень дасть відповідь, він переходить на наступний етап вправи. Таблиця залишається, але кількість та місце розташування зафарбованих квадратиків змінюється. Тим не мене, зафарбованими можуть бути тільки квадрати у кількості від одного і до трьох. Але їхня постійна зміна положення стимулює дитину кожного разу наново перераховувати їхню кількість. Крім того ця обставина є додатковим ускладнюючим фактором ,який стимулює цікавість дитини. Якщо учень помилиться, то він теж переходить на наступний етап, але спершу правильний варіант зʼявиться під хибним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.8
Рахуємо в клітинах до 3
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися