Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані зображені групи чисел. Вони мають цікаве та насичене кольором оформлення, щоб дитині було цікавіше виконувати цю вправу. Групи чисел розташовані у довільній послідовності. Згідно з умовами цього завдання дитина має розташувати їх від більшого до меншого, тобто у порядку спадання. Але числа не обовʼязково йдуть один за одним. Тому аби виконати цю вправу, учню доведеться згадувати повний порядок чисел при лічбі, що включає в себе всі цифри з ряду. Тоді він зможе вірно визначити їхню послідовність. Якщо учень розташує числа правильно, то відразу переходить на наступний етап, де зʼявиться нова група чисел. Якщо помилиться – теж перейде, але після того, як побачить вірний варіант. Ця вправа не тільки допомагає згадати вже пройдений матеріал про порядок чисел при лічбі, а й розвиває аналітичне мислення, здатність робити логічні висновки, уяву, памʼять та увагу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.5
Розташуй числа в порядку спадання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися