Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень бачить на екрані кілька чисел, що мають цікаве кольорове оформлення. Ці числа розташовані у довільному порядку. Дитина, знаючи правильний порядок лічби, має розташувати їх від меншого до більшого. Складність вправи у тому, що числа, які зображені на малюнку, не обовʼязково йдуть відразу один за одним. У реальному порядку лічби проміжки між ними можуть бути суттєвими. Але учень, виконуючи це завдання, має згадати, яке з чисел виражає більшу, а яке – меншу кількість. Коли дитина будує послідовність, то або відразу переходить на наступний етап (у випадку вірної відповіді), або після того, як побачить правильний варіант – якщо помилиться. Ця вправа не тільки розвиває логічне мислення, вчить аналізувати та робити послідовні висновки з зображення. Разом з тим ця вправа допомагає дитині згадати вірний порядок чисел при лічбі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.4
Розташуй числа в порядку зростання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися