Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина бачить на екрані два ряди клітинок по десять у кожному. Під цією таблицею є знаки плюса та мінуса. Коли учень натискає на перший з них, то у вільній клітинці таблиці зʼявляється пончик, а коли на другий – зникає. Таким чином дитина може довільно змінювати кількість пончиків у таблиці, додаючи або віднімаючи по одному. Над таблицею є завдання, де у цифровому варіанті позначена кількість починків, яку треба розмістити у таблиці. Тож мета учня полягає в тому, щоб додаючи або віднімаючи пончики у клітинках довести початку кількість цих обʼєктів до тієї, що вказана у завданні. Якщо дитина відразу виконає вправу вірно, то переходить на новий етап: змінюється як початкова кількість пончиків, так і та, до якої потрібно дійти у ході виконання вправи. У випадку помилки дитина побачить вірний варіант перед продовженням завдання. Кількість пончиків у таблиці варіюється від одного і до двадцяти. Це завдання не тільки розвиває вміння дитини до лічби, а й дає основу для додавання та віднімання – двох базових арифметичних дій.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.5
Ставимо до 20 пончиків у клітинки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися