Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Перед дитиною на екрані таблиця в одну строчку. В клітинки цієї таблиці треба розмістити стільки пончиків, скільки вказано в завданні конкретного етапу вправи. Клітинок пʼять, але згідно з умовами завдання додавати та віднімити потрібно буде в межах трьох. Під таблицею є знаки плюсу та мінусу, з якими має познайомитись дитина. Учень вивчає, який з них означає додавання, а який передає на письмі дію віднімання. Натискаючи відповідну кількість разів на ці знаки, дитина додає, або віднімає вірну кількість пончиків. Коли дитина дає таким чином відповідь на завдання, то переходить до наступного етапу вправи: початкова кількість пончиків у клітинках змінюється, а додати, або відняти треба вже інше число. Якщо дитина помилиться, то наступний рівень теж її чекатиме, але після того, як вона побачить під таблицею варіант з вірною відповіддю.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.4
Ставимо до 3 пончиків у клітинки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися