Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Поступово осягаючи різні способи виміру дитина починає розуміти, що ті чи інші характеристики предметів є самостійними і великий обʼєкт не обовʼязково важчий за малий і навпаки. У ході виконання цієї вправи учень має вибрати з двох предметів той, який на думку дитини є важчим або ж легшим.Предмети на картинках не тільки мають приємно ілюстрований вигляд, а й подаються приблизно однаковими за розмірами. Наприклад, картинка з вишнею така по висоті, як картинка з кішкою. Таким чином, дитині доводиться керуватись не зовнішніми параметрами предметів, а памʼяттю про їхні характеристики. У випадку вірної відповіді картинка змінюється, і порівнювати між собою потрібно інші обʼєкти. Якщо учень допускає помилку, завдання все рівно продовжується, але після того, як на екрані зʼявиться правильний варіант.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.3
Важкий або легкий
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися