Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У процесі виконання цієї вправи учень має вибрати певну геометричну фігуру з наведеного ряду. Це може бути або конус, або куля, або циліндр – на вивченні цих фігур і зосереджене завдання. Коли дитина робить свій вибір, то у випадку правильної відповіді зʼявляється новий набір обʼємних фігур, серед яких треба впізнати одну. Фігури, які треба знайти, чергуються поетапно. Якщо була допущена помилка, то вірна відповідь зʼявиться під помилковим варіантом, а потім вправа продовжиться. Особливість цього завдання полягає у тому, що всі ці три обʼємні фігури мають спільну рису – вони побудовані на основі кола або овалу. Але при цьому вони мають різний вигляд, адже у кожній з трьох тривимірних фігур коло чи овал використані по-різному. Таким чином дитина не тільки знайомиться з кулею, циліндром і конусом та вчиться їх впізнавати, а ще й до цього вчиться тому, як на основі двовимірних фігур робити тривимірні. Це розвиває творчі здібності та просторове мислення учня. Дитина також вчиться відзначати спільні риси у зовнішньо несхожих предметах, що корисно у побуті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.4
Вчимо кулю, конус і циліндр
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися