Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прямокутник, квадрат і ромб при наявності спільних рис мають і помітні відмінності, які дозволяють відрізнити ці фігури одну від іншої. У ході виконання цього завдання дитина бачить на екрані набір із кількох різних многокутників, і має вибрати саме ту фігуру в рядку, яка задана на даному конкретному етапі. Це може бути або прямокутник, або квадрат, або ромб. Учень робить вибір, після чого він переходить на новий етап, де зʼявляються вже інші многокутники в іншій послідовності. І якщо на минулому етапі потрібно було знайти, наприклад, квадрат, то на новому вже доведеться відшукати або ромб, або прямокутник. Якщо дитина помиляється, вірна відповідь зʼявляється під завданням, а учень далі продовжує вправу. За допомогою цього тренажера учень вчиться з групи подібних між собою фігур вибирати потрібну за тією ознакою, що властива тільки їй. Особливість вправи у тому, що в заданих рядах можуть бути і невідомі дитині багатокутники з більшою за чотири кількістю сторін, і перевернуті ромби, що подібні до прямокутників – все, щоб дитині було цікаво, і вона приймала рішення не поверхнево, а уважно аналізуючи побачене.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.2
Вчимо прямокутник, квадрат, ромб
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися