Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина має навчитись порівнювати та співвідносити різні елементи того, що вона бачить. При цьому має бути встановлена система критерії, за якими дитина аналізує це: розмір, форма, колір. Мета цього завдання: закріпити вміння дитини знаходити з-поміж подібних або навіть однакових предметів такий, що відрізняється і є зайвим. Для цього на екрані зображено кілька обʼєктів. Дитина вибирає той, що вибивається з загального ряду і чимось відрізняється між іншими.  Кожен вибір переносить учня на наступний етап цього завдання, при чому правильний робить це відразу, а хибний – тільки після того, як на екрані зʼявиться вірна відповідь. Тож навіть помилившись дитина проходить далі і продовжує завдання. Ігрова форма та багаті образами ілюстрації обʼєктів для порівняння допомагають ся зберігати концентрацію дитини. Це завдання розвиває увагу та аналітичні здібності.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.3
Знайди зайве
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися