Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані учень бачить два обʼєкти. За допомогою мишки дитина вибирає той, який є вищим або нижчим. Якщо відповідь вірна, учень переходить до наступного етапу, на якому між собою потрібно порівняти вже інші предмети. Якщо ж була допущена помилка, то вправа теж продовжується, але правильна відповідь зʼявляється під хибною, щоб на наступному етапі учень мав змогу вчитись на своїх помилках. Предмети та обʼєкти для порівняння проілюстровано у приємному для дитини вигляді. Щоб спростити порівняння, збоку від картинки є спеціальна градаційна лінійка, за допомогою якої легше порівнювати висоту предметів, незалежно від особливостей їхньої форми. Учень за допомогою цієї вправи не тільки краще засвоює поняття висоти, а й вчиться порівнювати між собою предмети, керуючись не загальним їхнім виглядом, а лише однією, заданою у вправі, рисою – висотою. Це пригодиться у повсякденному житті для кращого сприйняття форми обʼєктів зовнішнього світу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.2
Високий або низький
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися