Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконуючи це завдання, у якому необхідно знайти картинку без копії, дитина вчитиметься знаходити схожі елементи предметного ряду. На екрані дитина бачить групу предметів, які розташовані у хаотичному порядку. Але всі вони мають пару - копію. Всі, крім одного. Саме його має знайти і виділити дитина. Після цього учень переходить до наступного етапу вправи: зображення на екрані змінюється, і знаходити обʼєкт без копії треба буде уже для іншого предметного ряду. Завдання залишається цікавим для малюка, оскільки всі зображені на етапах завдання обʼєкти різні, малюнки деталізовані та яскраві. Перехід дитини з рівня на рівень здійснюється незалежно від того, чи вірну відповідь дає малюк, адже навіть у випадку помилки завдання не закінчується. Замість цього учень бачить на екрані  вірний варіант, і вже після цього продовжує виконання вправи. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.2
Знайди картинку без копії
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися