Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані учень бачить кілька предметів. Вони можуть бути різною мірою схожими або ні, але серед них є тільки два однакових. Задача дитини – знайти ці предмети та виділити їх. Якщо вибір зроблений вірно, то зʼявляється новий набір предметів, і шукати треба нову пару однакових серед них. При помилковій відповіді дитина теж проходить до наступного етапу, але спочатку вона має вивчити картинку з правильним варіантом, яка зʼявиться на екрані. Ця вправа допомагає розвивати увагу, концентрацію, вона добре вливає на вміння дитини швидко реагувати на зображення, аналізувати деталі, порівнювати бачене. Цікавий стиль оформлення картинок для порівняння і постійна їхня зміна від одного етапу до іншого додають вправі схожості з грою, тож учню буде цікаво і здобута інформація відкладеться в його памʼяті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.4
Знайди однакове
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися