Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані учень бачить таблицю, в якій по рядах розміщені предмети. У кожному такому ряді кількість предметів інакша. Дитина має вибрати той ряд, число обʼєктів в котрому співпадає з тим числом, яке задано на конкретному етапі завдання. Коли учень робить свій вибір, обираючи потрібний ряд, то починається наступний етап вправи: всі обʼєкти в таблиці змінюються й зʼявляються нові, в іншій кількості. Число предметів, яке треба відшукати, теж змінюється з кожним етапом. При цьому це число задається у вигляді цифри, тож дитина у ході виконання цієї вправи також повторює знання, які стосуються цифр та їхнього звʼязку з числами. Якщо дитина робить вірний вибір одразу, то на наступний етап вправи переходить миттєво. Але якщо помиляється, то перед продовження завдання бачить під помилковою відповіддю вірний варіант.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.9
Зображення чисел до 3
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися