Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Використання аналогового годинника відбувається нерозривно із знанням частин доби, адже за розташуванням стрілок не вгадаєш, чи зараз сьома година ранку чи вечора. Цифрові годинники полегшують розуміння часу і частини доби. У ході виконання цієї вправи учень буде тренуватися співвідносити події, які мають чітку привʼязку до конкретного періоду доби, з показниками годинника. Для цього на екрані зображено кілька цифрових пристроїв, і кожен з них показує свій час. Поряд з рядом годинників зображено персонажа, який виконує ту чи іншу дію, що дитина звикла робити саме у певний період доби. У завданні цю дію названо, щоб не виникло плутанини. Наприклад, намальована дівчинка, яка чистить зуби. У завданні вказано, що вона це робить саме зранку. І учень має обрати той з годинників, який показує ранковий час, тобто до 12 дня. Коли учень виділяє той з пристроїв, який вважає правильним варіантом, то переходить на наступний рівень вправи, де побачить нову ілюстрацію певної ситуації та інший ряд годинників з новими показниками часу. Наявність персонажа, який виконує ту чи іншу дію, є сюжетним елементом, що допомагає дитині краще засвоїти урок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.3
Частини дня
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися