Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Зазвичай учень стикається зі знаком рівності тоді, коли вирішує приклад додавання чи віднімання. Але насправді знак «дорівнює» може ставитись і між двома математичними виразами, які містять різні дії, але мають при цьому однаковий результат. Саме покращенню навичок роботи з цим форматом завдань і присвячено цю вправу. На екрані дитина бачить перед собою два математичні вирази, які відрізняються складовими частинами. Між ними міститься пуста клітинка. Туди треба вставити або знак «дорівнює», або ж аналогічний знак, який є перекресленим. Це означає, що рівність відсутня. Отже, дитина має виконати дві математичні дії та зіставити їхні результати. В залежності від того, чи вони є однаковими, ставиться потрібний знак. Коли дитина виконує цю дію, то переходить на наступний етап вправи, де бачитьнову пару математичних виразів, і має також визначити: чи їхні результати є рівними. Ця вправа є корисною для розвитку математичного мислення учня, який починає розуміти, що один і той самий результат може бути знайдений багатьма способами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.1
Чи дорівнюють вирази?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися