Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числа – це поняття, яке передає кількість предметів. Числа можуть записуватись різними способами. Найчастіше використовують цифри. Вони є спеціальними умовними універсальними символами, кожен з яких відповідає конкретному числу, а між собою вони розміщуються за певними правилами, наприклад, у правильному порядку, або ж по розрядах, коли є й десятки, й одиниці. Цифри є універсальними, адже вони є однаковими у написанні для всіх мов, а окрім того за допомогою, скажімо цифри «3» можна виразити кількість і літаків, і ящірок. Тобто будь-яких предметів. Але за допомогою слів також можна називати кількість предметів. Власне, цифри читаються за допомогою слів, що є назвами чисел. І ці слова цілком можна написати буквами. У ході виконання цієї вправи учень тренуватиметься співвідносити числа у цифровому та словесному вигляді. Для цього на екрані зображено числа у якомусь одному форматі – словами. Поряд є клітини, де треба ввести ці ж числа, але цифрами. Коли дитина це робить, то проходить далі, до наступного етапу вправи, де на неї чекатиме інший набір чисел. Це завдання тренує памʼять та вміння орієнтуватись у цифрах. А ілюстрації роблять його цікавішим.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.16
Числа словами та цифрами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися