Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Краще за все той чи інший матеріал, присвячений математиці, засвоюється за умови багатьох форматів та типів вправ, у ході виконання яких дитина має змогу відточувати отримані знання. Ця вправа досить цікавим способом тренує навички додавання та підводить дитину до теми множення. На екрані учень бачить перед собою ряд чисел. Серед них є однакові. Все, що потрібно зробити дитині, – це знайти їх, а після цього необхідно знайти суму цих двох чисел. Знайдену суму треба ввести у спеціальне поле. Таким чином ця вправа розвиває вміння самостійно працювати з цифрами. Хоча у ході виконання цього завдання необхідно тільки додавати, але саме цей формат додавання дає перший натяк на тему множення, адже на кожному етапі, необхідно помножити на два ту чи іншу цифру. Коли учень вводить результат у поле відповіді, то переходить на наступний етап вправи, навіть якщо десь і допустить помилку. На наступному етапі треба виконати аналогічну дію, але вже з іншими цифрами. Хоча ані сюжетної складової, ані тих чи інших малюнків у цьому завданні немає, зовнішній вигляд цифр, їхнє цікаве та насичене кольорами візуальне оформлення роблять вправу цікавою для учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.5
Cкладаємо пару та знаходимо суму
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися