Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Є ряд обʼєктів, деякі з них мають форму трикутника, а деякі – кола. Частина з них є зеленого кольору, а частина – жовтого. Але серед них можна знайти, наприклад, таку фігуру, яка була б і трикутником, і при цьому мала б зелений колір. Щоб ілюструвати таку систему сприйняття, існують діаграми Венна. На екрані міститься два кола, що символічно ілюструють належність предметів у їх межах до певної категорії за тією чи іншою ознакою. У одному колі, наприклад, є тільки квадрати, а у іншому – тільки фігури червоного кольору. Але при цьому ці кола накладаються одне на одне. Квадрати синього, чорного чи жовтого кольорів підходять тільки до першого кола, тоді як до другого підходять трикутники, ромби, прямокутники – всі інші фігури, аби тільки вони були червоними. А от на тій області, яка є спільною для обох кіл, розмішено фігуру, яка задовольняє обидва типи вимог – червоний квадрат. У ході виконання цієї вправи дитина матиме змогу ознайомитись з діаграмами Венна як ефективним інструментом сортування обʼєктів за тією чи іншою ознакою. Розміщуючи предмети на цих спільних зонах, дитина вчиться знаходити спільні ознаки для них.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.7
Діаграми Венна
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися