Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Щоб у сумі вийшло те чи інше число, не обовʼязково мати саме певний чіткий набір доданків. Наприклад, четвірку дають у результаті такі арифметичні дії: додавання чотирьох одиниць, додавання трійки до одиниці чи навпаки і додавання двох двійок. У ході виконання цієї вправи дитина має навчитись сприймати таке різноманіття. Для цього на екрані зображено насичену деталями ілюстрацію, наприклад, кілька тістечок, біля яких стоїть іменинниця. На кожному з елементів предметного ряду міститься приклад з дією додавання. Персонаж має цифру, що є результатом дії. Отже, завдання, що ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб вибрати ті предмети, приклади на яких дають суму, що тримає персонаж. Для цього дитина має виконати дію додавання стільки ж разів, скільки предметів є у групі. Коли ж учень виконує цю дію та вирішує, чи всі приклади дають у результаті задане число, то переходить на наступний рівень, де вже інший малюнок, нові приклади та цифра у персонажа. Важливо, що навіть у випадку помилки дитина все рівно проходить далі по рівнях вправи, просто правильна відповідь стає виділеною до того, як почнеться новий етап завдання. А наявність персонажу робить вправу більш цікавою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.4
Додавання числа частинами до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися