Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Круглим називається те число, де другою цифрою при написанні є «нуль». Працювати з круглими числами досить просто, адже все, що треба робити учню – це просто додавати десятки до десятків, а одиниці не чіпати. У ході виконання цієї вправи дитина тренуватиметься працювати з круглими числами. Важливо, що дана вправа є двоскладовою. На екрані учень бачить класичний математичний приклад з дією додавання. У цьому прикладі є тільки один доданок. Другий учень має вибрати з-поміж кількох варіантів. Важливо, що тільки один з них є круглим числом, отже, саме його і має обрати дитина. Коли ця дія виконується, залишається, виконати додавання і записати результат у порожнє поле після знаку рівності. Таким чином дитина має і знайти кругле число, і виконати з ним математичну дію – і все це самостійно. Коли дитина це робить, то проходить далі, на наступний етап, де побачить перед собою аналогічний приклад, але вже з новим першим доданком та іншими варіантами другого доданка, серед яких буде вже інше кругле число. Важливо, що навіть у випадку помилки учень все рівно продовжує рух між рівнями завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.8
Додавання круглого числа у межах 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися