Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числа діляться на розряди: одиниці, десятки, сотні, тисячі – їхня кількість безкінечна. У ході виконання цієї вправи дитина працюватиме з додаванням саме різних за розрядним складом чисел. На екрані перед учнем зображено дві групи обʼєктів, між якими міститься знак «плюс». Одна з цих груп значно більша за іншу – і це не просто спосіб зробити вправу складною. Під зображенням міститься типовий математичний приклад, де спочатку йде сума, потім знак рівності, а потім – дві порожні клітинки, в яких треба вказати різні за розрядним складом доданки, що разом цю суму і утворюють. А малюнок зверху є своєрідною ілюстрацією до цього прикладу. Наприклад, сумою виступає число «75». Тоді на малюнку буде зображено «70» метеликів одного кольору і «5» метеликів іншого кольору. Перераховувати всі елементи більшої групи немає потреби. Дитині варто просто перелічити, скільки елементів у меншій групі, аби пересвідчитись, яким є більший додаток. Коли учень це робить, то записує ці числа у клітинки: кругле число, що має тільки десятки, до однієї, а одиниці – до іншої. Ця вправа допоможе краще закріпити розуміння розрядів, та як на ці розряди розділяється будь-яке двоцифрове число.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.9
Додавання на основі розрядного складу числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися