Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує серію завдань, завдяки яким дитина тренує і розвиває свої математичні здібності. На екрані учень бачить перед собою вельми яскравий та деталізований малюнок. Наприклад, рибок, що плавають у глибині морських вод. На кожній з цих рибок міститься число. А під малюнком зображено кілька акваріумів, на яких lитина бачить вже цілі математичні вирази і приклади. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб визначити, до якого саме акваріума треба відправити ту чи іншу рибку. Для цього і потрібно використати знання з математики. Учень вирішує приклади, які бачить на акваріумах, після чого переміщує рибок згідно з їхніми цифрами, адже кожна така цифра і є сумою, тобто результатом математичної дії. Коли дитина вибере, яку рибку до якого акваріуму відправити, то переходить на наступний етап завдання, на якому бачить перед собою вже інший малюнок: нові приклади і цифри, а головне – інших рибок (за розміром та кольором). І навіть якщо дитина помилиться, то все рівно перейде до наступного етапу вправи. Це завдання є цікавим завдяки ігровому аспекту.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.7
Додавання у межах 20 на основі нумерації
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися