Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання – це базова математична дія, в результаті якої початкова кількість предметів  або ж число, яке цю кількість передає за допомогою цифрового символу, збільшується. Додавання є, по суті, першою дією, яку виконує дитина з цифрами, оскільки вона є найлегшою арифметичною операцією. І ця вправа є першим кроком на шляху до оволодіння цією дією. На екрані дитина бачить математичний вираз: два доданки, між якими є знак плюса, а також знак «дорівнює» після них – це типовий вигляд звичайного математичного прикладу. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти суму, тобто результат цієї дії. Для цього треба вибрати серед варіантів відповіді правильний. Коли дитина це зробить, то перейде на наступний етап вправи навіть у випадку, якщо помилиться. На новому рівні треба буде виконати аналогічну дію, тільки цифра, до якої треба буде додати одиницю, буде нова. Додавання на один є дуже простою дією, адже, по суті, дитині потрібно просто згадати наступну цифру у числовому ряді. Але завдяки цій вправі учень не просто вчить правила математики, а починає розуміти, як насправді проходять арифметичні процеси.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.1
Додавання з 1
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися