Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Десятка – цифра, яка відкриває дитині світ двозначних чисел. Тому додавання з десяткою є не тільки самостійною арифметичною дією, яку треба опанувати, а й досить знаковим етапом у процесі вивчення математики загалом. Справа в тому, що додаючи до певного односкладного числа «10», дитина має зрозуміти, що таким чином результат переноситься вже у іншу площину. Ця вправа показує дитині основи підрахунку десятків, принципи цієї дії. На екрані учень бачить ті ж типові приклади, де між двома доданками є знак «плюс», а їхня сума вказана після знака «дорівнює». Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб вказати один з доданків, самостійно ввівши число у порожнє поле. Під час виконання завдання учень має усвідомити великий крок, який відділяє суму від першого доданка. Ця вправа, перш за все, розвиває математичне мислення дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.10
Додавання з 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися