Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У цьому  завданні число, яке треба додати до початкової цифри, збільшується. Тепер додавати треба вже не одиницю, а двійку, тож виконання цього завдання потребує кращого знання порядку чисел. На екрані дитина бачить перед собою класичний математичний приклад у тому вигляді і оформленні, у якому він зазвичай зустрічається у підручниках: два доданки, знаки «плюс» і «дорівнює», після якого має бути зазначена сума, тобто результат дії додавання двох чисел. Мета – самостійно ввести потрібну цифру у спеціальне поле. Коли дитина це зробить, починається наступний етап вправи. На екрані зʼявляється новий приклад. Різниця між старим і новим математичним виразом полягає у тому, що перший доданок на кожному етапі новий. Але додавати до нього завжди треба буде саме двійку. Це завдання є важливим кроком на шляху розвитку математичного мислення. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.2
Додавання з 2
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися