Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Наступний крок для юних математиків – додавання числа «три» до тої чи іншої цифри. Вправа має вигляд класичного прикладу, до якого дитина вже мала звикнути. Учень бачить перед собою два доданки, при чому один з них – це завжди саме трійка. На відміну від попередніх завдань учень повинен ввести в спеціальне поле доданок, адже сума вже зазначена. Коли ця дія виконана, учень переходить на наступний етап вправи, де бачить аналогічний приклад, тільки доданок вже потрібно ввести не перший, а другий, але завжди одним із доданків є трійка. Ця вправа, як і подібні до неї, може здатися нединамічною, бо протягом її виконання не змінюються ані механіка арифметичних дій, ані візуальне оформлення. Проте такий тренажер є важливим для того, щоб дитина якнайкраще запамʼятала матеріал і в майбутньому могла вирішити такого роду завдання. Додавання цифри «три» означає, що дитині доведеться згадувати порядок чисел, а це покращить її знання з цієї теми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.3
Додавання з 3
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися