Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Серія вправ, які нагадують класичні приклади додавання, продовжується завданням, яке присвячене роботі з четвіркою. Додавання цифри «4» має свої особливості. Справа в тому, що при роботі з меншими доданками дитині треба тільки рахувати вперед –  до наступного числа на умовній числовій прямій або через одне чи два. Але, додаючи четвірку до чисел, учень не тільки має продемонструвати краще знання порядку лічби, а й може усвідомити зворотній звʼязок. Адже він вже додавав до четвірки менші від неї числа у попередніх завданнях. Тепер вже не двійку додають до четвірки, а навпаки. І дитина бачить, що сума не змінюється. Завдяки цій вправі дитина поступово усвідомлює, що від зміни місць доданків сума не змінюється. На екрані ж учень бачить простий математичний приклад, де одним з доданків завжди виступає четвірка, тоді як інший доданок змінюється на кожному рівні уроку. Завдання дитини – знайти суму, яку треба вписати на своє місце, тобто після знаку рівності. Після цього дитина й переходить на наступний рівень.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.4
Додавання з 4
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися