Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це завдання продовжує низку вправ, які присвячені додаванню. Тренування з цифрою «пʼять» є досить важливим кроком на шляху до оволодіння додаванням. Справа в тому, що спочатку дитина, додаючи це число, буде ретельно перебирати всі числа «по дорозі» до результату. Тобто учню доведеться, додаючи пʼятірку до сімки, подумки або навіть вголос перебирати всі числа до дванадцяти, відраховуючи їх. Але потім, з часом, ця необхідність відпаде, і учень зможе лічити більш впевнено та вільно. Це дасть змогу твердо запамʼятати порядок чисел та знаходити суму навіть досить великих доданків без вагань. Хоча оформлення вправи залишається мінімальним (на екрані на кожному етапі дитина бачить прості цифри, які мають вигляд типового прикладу, бо між ними є і знак додавання «плюс», і знак «дорівнює», після якого і треба ввести результат дії), цифри зображено досить цікаво та приємно. Візуальний стиль яскравий і не відволікає дитину від головної мети – знайти результат арифметичної дії. Коли учень вводить цифру, яка на його думку і є сумою доданків, він переходить на наступний етап, де бачить аналогічний приклад з пʼятіркою у ролі одного з доданків.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.5
Додавання з 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися