Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ускладнення того чи іншого процесу та поглиблення у вивченні певної теми має відбуватись помірно. Тому дитина у серії даних вправ з кожним завданням вчиться додавати все більше число. Ця вправа присвячена тренуванню вміння дитини додавати цифру «шість». На екрані учень бачить типовий приклад, з яким неодноразово зіштовхнеться у шкільному підручнику: доданки, між якими міститься знак плюса, а після них – знак «дорівнює», по іншу сторону якого міститься порожнє місце саме для того, щоб дитина самостійно ввела туди цифру, яка є результатом математичної дії додавання. Дитина аналізує зображення, виконує дію і, ввівши суму, переходить на наступний етап вправи, де бачить перед собою новий приклад з шісткою на місці одного з доданків. З кожним етапом вміння додавати стає все більш розвинутим та впевненим. Попри відсутність сюжетного елемента, вправа має приємне оформлення, бо всі цифри різнокольорові та яскраві. Повторення подібних дій робить вправу корисним тренажером, необхідним задля кращого засвоєння матеріалу дитиною. Також ця вправа розвиває увагу та памʼять.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.6
Додавання з 6
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися