Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Наступний етап на шляху до оволодіння додаванням всіх чисел першої десятки – тренування додавання сімки. Розбіжності з попередніми вправами зводяться до того, що тепер на місці одного з доданків знаходиться цифра «сім». Отже, на екрані перед дитиною звичайний математичний приклад. Дії, які треба виконати, позначені спеціальними знаками: «плюс», власне, означає додавання, а «дорівнює» є знаком, після якого треба вказати результат цього додавання. Учень бачить доданки, підраховує суму і самостійно вводить її, куди треба, тобто у порожню клітинку після «дорівнює». Зробивши це, учень переходить на наступний етап завдання, де виконує аналогічну дію, але тепер додає сімку вже до іншого числа. Навіть якщо дитина помилиться, виконання вправи продовжиться, бо правильний варіант просто зʼявиться на екрані. Повторення цієї дії гарантує максимально ефективне вивчення матеріалу дитиною. В майбутньому, зіткнувшись з подібними прикладами у школі, учень зможе практично миттєво знаходити правильну відповідь.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.7
Додавання з 7
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися