Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання є базовим процесом, тією основою математичних знань, яка є фундаментом для більшості інших дій. Але і додавання може бути досить складним, особливо коли мова йде про досить великі числа. У ході виконання цієї вправи дитина має додавати до певних цифр вісімки. Попередні вправи цього циклу завдань були присвячені роботі з меншими числами і готували учня також до додавання вісімок, як до роботи з більш складним матеріалом. На екрані дитина бачить звичайний арифметичний приклад, де між двома доданками (і вісімка завжди є другим, тоді як перший змінюється в залежності від етапу) є знак «плюс», а після них – знак рівності, по іншу сторону якого є порожня клітинка. Туди і має ввести результат додавання сам учень, коли порахує. Коли дитина дає відповідь на питання етапу, вона переходить на наступний рівень, де бачить аналогічний приклад, хоча перший доданок вже буде іншим. Навіть якщо на одному з етапів дитина помилиться, виконання завдання не закінчується.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.8
Додавання з 8
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися