Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Девʼятка – число, яке фактично завершує перший десяток. Воно виражається на письмі за допомогою останньої унікальної цифри. Саме роботі з девʼяткою у якості одного з доданків і присвячена ця вправа. На екрані перед дитиною вже звичний для неї математичний приклад з двома доданками, де є завжди девʼятка, а інший доданок змінюється з кожним етапом вправи. Задача, яка ставиться перед учнем, теж досить типова – знайти суму двох доданків. Цифру, яка означатиме цю суму, треба ввести у спеціальну порожню клітинку, яка міститься після знака «дорівнює». Введення цього числа переводить учня на наступний етап, де виконати треба таку ж дію додавання з девʼяткою, хоча у ролі першого доданка виступає вже інше число. Отже, механіка виконання вправи не змінюється ні на одному з її етапів. Це може здатись одноманітним, але таке рішення необхідно задля кращого засвоєння матеріалу і для того, щоб в майбутньому на рішення завдань, де присутнє додавання девʼяток, дитина витрачала мінімум часу. Також ця вправа корисна для розвитку памʼяті, адже у ході її виконання дитині потрібно згадувати числа, які знаходяться досить далеко одне від одного на числовій прямій.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.9
Додавання з 9
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися