Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання – процес базовий, адже це одна з основ математичної науки. І разом з тим це перша операція з числами, яку виконує учень після більш-менш повного опанування числового ряду. Але при цьому додавання може бути й досить складним, особливо, якщо у цьому процесі беруть участь не два, а три елементи. Це завдання присвячене саме такій більш складній формі прикладів з додаванням. На екрані учень бачить перед собою розгорнутий тип класичного математичного прикладу: три доданки, між якими знаки «плюс» і знак «дорівнює» після них. З іншого боку від цього знаку міститься порожня клітинка, в якій дитина має вказати результат цієї дії, тобто суму трьох чисел. Коли учень це робить, то переходить на наступний етап вправи, де всі елементи рівності вже інші. Складність цього завдання полягає не тільки у тому, що сума є більшою, ніж у більшості випадків додавання двох чисел. Суть полягає у тому, що спочатку дитина має додати перші два числа, а вже потім до їхньої суми додати третє. Таким чином учень вчиться послідовному додаванню. Спочатку першу суму можна десь записувати, але надалі дитина має навчитись виконувати цю вправу тільки про себе.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.12
Додавання з трьома доданками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися