Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Лінійка – не тільки корисний інструмент, а й вельми зручна ілюстрація числової прямої, адже всі цифри на ній знаходяться у порядку правильної послідовності. У ході виконання цієї вправи дитина вчитиметься використовувати лінійку як інструмент для наглядного виконання завдання, що має кілька етапів. На екрані учень бачить перед собою лінійку, на якій описаний приклад додавання. Зображено цей приклад наступним чином: від числа, що грає роль першого доданку, відходить стрілочка, яка «приземляється» на числі, що є результатом першої дії додавання. Відрахувавши, який шлях пройшла ця стрілочка, дитина зрозуміє, який був другий доданок. Від першої суми йде вперед ще одна стрілочка, а це значить, що треба додати третій доданок, а який саме – підкаже результат дії. Під малюнком міститься арифметичний приклад, у якому бракує деякх цифрових складових. Завдання малюка полягає у тому, щоб правильно проаналізувати зображення, знайти потрібний доданок і вписати його на своє місце, після чого необхідно обчислити приклад. Потім дитина переходить на наступний рівень завдання, де бачить аналогічну лінійку, але вже з іншими стрілочками.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.3
Додавання з використанням лінійки до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися