Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Так само, як і у додаванні (де зміна місцями доданків не впливає на суму, яка є результатом дії), члени дії віднімання також повʼязані певними стосунками. Якщо взяти два приклади віднімання і у другому з них від зменшуваного відняти те число, яке у першому випадку було різницею, то результатом дії буде число, яке раніше було відʼємником. Ілюструвати цю взаємодію може доміно з властивим для цієї гри двобічним зображенням цифр. На екрані учень бачить фішку доміно, на якій зображено з одного боку відʼємник, а з іншого – різницю. Під цим малюнком є два приклади з додаванням, і в кожному пропущено по одній клітинці. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб заповнити порожні поля, користуючись фішкою доміно як підказкою. Адже якщо її перевернути, то ті ж числа просто поміняються місцями – саме як відʼємник та різниця. Коли учень заповнює порожні клітинки, починається наступний етап завдання, де на екрані зʼявляються і нова фішка доміно, і нові приклади.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.7
Доміно
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися