Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожна вправа, в якій присутній ігровий аспект, по-своєму розкриває тих чи інших персонажів або ж розповідає певну історію. Це завдання знайомить нас з бджілками, що шукають квіти. Дитина, скоріше за все, знає, що бджоли виробляють мед за допомогою квіткового пилку, який вони збирають, облітаючи тисячі й тисячі квітів щодня. У ході виконання цієї вправи учень буде допомагати бджілкам у цій справі. На екрані дитина бачить квіткову галявину. Кожна квітка є частиною поля. Так і числа, які на них зображені, також є частинами математичного виразу. Це може бути або приклад з додаванням, або ж приклад з відніманням. Все змінюється в залежності від етапу. На крильцях бджілок дитина бачить числа. Обчисливши результат математичного виразу (чи то суму, чи то різницю), учень обирає, яка бджілка цього разу полетить на поле збирати пилок, а яка залишиться в небі чекати своєї черги. Коли дитина це зробить, почнеться новий етап завдання, на якому будуть нові бджілки і інший приклад на квітках поля. Але механіка вправи залишається такою ж.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.7
Гра "Бджілки і квіти"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися