Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сюжет цієї гри, яка має допомогти дитині розвинути свої навички лічби та виконання математичних дій, повʼязаний із всіма відомою казкою про трьох поросят. На екрані перед дитиною зображено повноцінну ілюстрацію: деталізований малюнок, на якому є будиночки і порося-будівельник. Стиль зображення нагадує ілюстрацію до дитячої книги казок: округлі форми, приємні, яскраві, але не сліпучі кольори. Будиночки, між якими обирає порося, однаково гарні, але вибрати персонаж має тільки один. Учень у ході виконання вправи має йому допомогти. Для цього знадобляться знання математики, адже на кожному з будиночків зображено цифру, а біля поросяти – приклад. Учень має вирішити цей приклад, бо відповідь до нього – це і є номер хатки. Коли дитина виконує математичну дію і обирає будиночок, то, незалежно від того чи правильний вибір зробив учень, починається наступний рівень, на якому буде інша пара будинків для поросяти та нові приклади. Різноманіття малюнків та їхнє оформлення, а також взаємодія з казковим персонажем перетворює цю вправу на гру. А наявність посилання до відомої казки робить дитину учасником справжньої пригоди.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.2
Гра "Хатка поросятка"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися