Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння порівнювати числа є дуже важливим і виконується за допомогою повторення типових завдань. Щоб зберегти цікавість учня до виконання цих вправ, застосовується ігрова форма і сюжетне оформлення завдання. На екрані дитина бачить дві чашки, на яких зображено по числу. Щоб почати чаювання, необхідно підібрати до цих чашок потрібний чайник з-поміж тих варіантів, що містяться під малюнком. Але обирати дитина має не за кольором, формою чи розміром. Натомість саме здібності до порівняння математичних величин стануть учню у нагоді, адже на кожному з чайничків зображено певний арифметичний знак, що вказує на відносини між числами: «дорівнює», «більше» і «менше». Учень аналізує зображення, порівнює числа, що вказані на чашках, і переміщує у порожнє поле між ними той чайник, що вважає правильним для створення математичної рівності. Після цього учень переходить на наступний етап, де чашки будуть нові, а головне – з іншими числами, проте завжди у межах першої сотні. Навіть у випадку помилки дитина проходить далі після того, як побачить правильний варіант.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.6
Гра "Чайник та чашки"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися