Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У процесі виконання цього завдання дитина знову допомагає живій істоті знайти свій дім. На цей раз йде мова про пташку, яка шукає своє гніздечко. На екрані учень бачить, як пташка літає між будиночками на деревах, не знаючи, який з них їй підходить. Але у цьому пошуку допомогти можуть знання з математики, якими володіє дитина, і які вона зможе удосконалити за допомогою цього завдання. На пташці зображено число, а на кожному з будиночків – математичні приклади. Цей вираз може містити дію додавання або ж віднімання – все залежить від конкретного етапу вправи. Учень знаходить відповідь до кожного прикладу і розуміє, який з будиночків належить пташці – той, чий приклад має таку саму відповідь, як те число, що зображене на розгубленій пернатій істоті. Коли учень обирає будиночок для пташки, вказуючи їй, куди треба летіти, він переходить до наступного етапу вправи, де треба виконати аналогічну дію, але вже з новою розгубленою пташкою, на якій вже інше число, так само і приклади на будиночках теж інші.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.6
Гра "Хатка для пташки"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися