Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа, як і інші завдання у даному комплексі, має значний ігровий аспект, але окрім цікавої сюжетної лінії та персонажів, з якими треба взаємодіяти учню, це завдання відрізняється від попередніх також наявністю більш складної умови. На екрані учень бачить детально розроблений малюнок: квочка, яка висиджує пташенят. Але деякі курчата повтікали. Задача дитини: обчислити, скільки їх залишилось під квочкою. При цьому в умові завдання вказана і загальна кількість курчат, і те, скільки з них повтікало (це дитина бачить також з ілюстрації). Учень бачить загадку і ілюстрацію до неї. Залишається тільки перевтілити її у математичну рівність. Користуючись знаннями з математики, учень визначає скільки курчат, що ховаються під квочкою, і вводить число у спеціальне поле в прикладі. Коли дитина це зробить, вона перейде до наступного рівня вправи, де побачить, що цього разу від курки втікло вже інше число курчат. Важливо, що дитина вирішує задачку відразу на трьох рівнях: як загадку, ілюстроване питання та числовий вираз.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.5
Гра "Квочка та курчата"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися