Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина вже більш-менш засвоїла тему порівняння кількості обʼєктів, то закріплення цього вміння краще за все робити так, щоб їй було дійсно цікаво. У ході виконання цієї вправи учень матиме змогу грати, розважатись і водночас вчитись. На екрані дитина бачить два акваріуми, от тільки кількість, розмір, колір та форма рибок, що там живуть, різні. Саме на кількості і має зосередитись дитина. Завдання, яке ставиться перед учнем на кожному з етапів, полягає у тому, щоб представити кожний акваріум як частину числового виразу і поставити між ними правильний знак: менше, більше чи знак рівності. Для цього дитина має перелічити кількість рибок у кожному з акваріумів окремо і порівняти ці числа. Після того, як учень обере серед математичних знаків той, що правильно втілює числові відносини між кількістю рибок, то починається новий етап вправи. Там теж треба буде порівняти кількість рибок в двох акваріумах, от тільки зміниться не тільки число рибок, а й їхні колір, розмір тощо. Завдяки різноманіттю елементів ця вправа є перш за все чудовою розвиваючою грою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.2
Гра "Рибки в акваріумах"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися